Meniu
Cos de cumparaturi

Raceala si Gripa

Advil Raceala si Gripa 200 mg/30 mg, 10 Capsule Moi, Glaxosmithkline
Fara reteta
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Advil Raceala si Gripa 200/30 mg, 10 Capsule Moi, Glaxosmithkline Indicatii:Advil Răceală și Gripă se utilizează la adulți și adolescenți cu vârsta de 12 ani și peste pentru tratamentul simptomatic al răcelii comune și gripei, incluzând dureri d..
11,79 Lei
Fără TVA:10,81 Lei
Aliflusin 500mg/200mg/4mg Ganule Efervescente,  10 plicuri, Zdrovit
Fara reteta
Producator: Zdrovit Stoc: În Stoc
Aliflusin 500mg/200mg/4mg Ganule Efervescente,  10 plicuri, ZdrovitAliflusin este un medicament ce conţine 3 substanţe active: paracetamol, cu efect analgezic şi antipiretic, maleat de clorfeniramină, care reduce secreția nazală, inhibă senzaţia..
37,31 Lei
Fără TVA:34,23 Lei
Aliflusin 500mg/200mg/4mg, 10 Comprimate Efervescente, Zdrovit
Fara reteta
Producator: Zdrovit Stoc: În Stoc
Aliflusin 500mg/200mg/4mg, 10 Comprimate Efervescente, Zdrovit Aliflusin este un medicament ce conţine 3 substanţe active: paracetamol, cu efect analgezic şi antipiretic, maleat de clorfeniramină, care reduce secreția nazală, inhibă senzaţia de ..
37,31 Lei
Fără TVA:34,23 Lei
Aspirin Plus C 400 mg/240 mg,  10 Comprimate Efervescente, Bayer
Fara reteta
Producator: Bayer Pharma Stoc: În Stoc
Aspirin Plus C 400 mg/240 mg,  10 Comprimate Efervescente, Bayer 2. Inainte de a utiliza ASPIRIN PLUS C  3. Cum se utilizeaza ASPIRIN PLUS C  4. Reactii adverse posibile  5. Cum se pastreaza ASPIRIN PLUS C?&nbs..
15,59 Lei
Fără TVA:14,30 Lei
Aspirin Plus C 400 mg/240 mg,  20 Comprimate Efervescente, Bayer
Fara reteta
Producator: Bayer Pharma Stoc: În Stoc
Aspirin Plus C 400 mg/240 mg,  20 Comprimate Efervescente, BayerAspirin Plus C 400 mg/240 mg 20 Comprimate Efervescente Aspirin Plus C comprimate efervescente este eficient în tratamentul simptomatic al durerii în gât, durerii și febrei aso..
29,62 Lei
Fără TVA:27,17 Lei
Aspirin Plus C Forte 800 mg/480 mg, 10 Comprimate Efervescente, Bayer
Fara reteta
Producator: Bayer Pharma Stoc: În Stoc
Aspirin Plus C Forte 800 mg/480 mg, 10 Comprimate Efervescente, BayerAspirin Plus C Forte 800 mg/480 mg x 10 Comprimate EfervescentePentru tratamentul simptomatic al durerilor uşoare până la moderate, cum sunt cefaleea, durerile de dinţi şi durerile ..
25,18 Lei
Fără TVA:23,10 Lei
Biofen Raceala si Gripa, 200 mg/30 mg, 20 Comprimate, Biofarm
Fara reteta
Producator: BIOFARM S.A. Stoc: În Stoc
Biofen Raceala si Gripa, 200 mg/30 mg, 20 Comprimate, BiofarmBiofen raceala si gripa este indicat ca antiinflamator, analgezic, antipiretic si decongestionant pentru caile respiratorii superioare si sinusuri.Biofen raceala si gripa se recomanda a fi ..
21,94 Lei
Fără TVA:20,13 Lei
Bioflu Hot Drink 500 mg/200 mg/4 mg, 8 plicuri, Biofarm
Fara reteta
Producator: BIOFARM S.A. Stoc: În Stoc
Bioflu Hot Drink 500 mg/200 mg/4 mg, 8 plicuri, Biofarm Tratamentul simptomatic al racelilor comune, rinitelor alergice si vasomotorii, starilor gripale (pentru ameliorarea stranutului, rinoreei, congestiei nazale si sinusale, febrei, cefaleei s..
16,79 Lei
Fără TVA:15,40 Lei
Bioflu Hot Drink Max, 1000 mg/200mg/4mg, 8 plicuri, Biofarm
Fara reteta
Producator: BIOFARM S.A. Stoc: În Stoc
Bioflu Hot Drink Max, 1000 mg/200 mg/4 mg granule pentru suspensie orală, 8 plicuri, BiofarmBioflu Hot Drink Max face parte din grupa medicamentelor numite analgezice – antipiretice.Bioflu Hot Drink Max este un medicament împotriva răcelii şi gripei,..
20,14 Lei
Fără TVA:18,48 Lei
Bioflu Sinus,500mg/30mg, 20 comprimate, Biofarm
Fara reteta
Producator: Biofarm Stoc: În Stoc
Bioflu Sinus,500mg/30mg, 20 comprimate, BiofarmBioflu Sinus este indicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate uşoară-moderată (de exemplu cefalee, dureri în gât, dureri sinusale), al stărilor febrile, congestiei mucoasei nazale ..
12,09 Lei
Fără TVA:11,09 Lei
Caffetin Coldmax 1000 mg/12,2 mg, Pulbere pentru Solutie Orala, 10 plicuri, Alkaloid
Fara reteta
Producator: ALKALOID INT D O O Stoc: În Stoc
Caffetin Coldmax 1000 mg/12,2 mg, Pulbere pentru Solutie Orala, 10 plicuri, Alkaloid Fiecare plic conţine paracetamol 1000 mg şi clorhidrat de fenilefrină 12,2 mg Citiţi cu atenţie şi în întregime acest prospect înainte de a începe să luaţi ace..
18,88 Lei
Fără TVA:17,33 Lei
Coldact Sinus 500mg/30mg, 20 Comprimate Filmate, Terapia
Fara reteta
Producator: TERAPIA S A Stoc: În Stoc
Coldact Sinus 500mg/30mg, 20 Comprimate Filmate, TerapiaAre proprietăţi analgezice şi antipiretice bine cunoscute, prin inhibarea ciclooxigenazei. Se consideră că acţiunea analgezică şi antipiretică a paracetamolului este determinată de inhibarea bi..
6,34 Lei
Fără TVA:5,82 Lei
Coldrex  Maxgrip cu Fructe de  Padure si  Mentol, 10 Plicuri, Perrigo
Fara reteta
Producator: Perrigo Stoc: În Stoc
Coldrex  Maxgrip cu Fructe de  Padure si  Mentol, 10 Plicuri, Perrigo Fiecare plic a 7.6 g pulbere conține paracetamol 1000 mg, acid ascorbic 70 mg și clorhidrat de fenilefrină 10 mg. Conține, de asemenea zaharoza, galben amurg (..
30,96 Lei
Fără TVA:28,40 Lei
Coldrex Honey Lemon x 10 Plicuri  Suspensie  Orala
Fara reteta
Producator: Perrigo Stoc: În Stoc
Coldrex Honey Lemon x 10 Plicuri Suspensie OralaColdrex Honey & Lemon pulbere pentru suspensie orala este un medicament indicat pentru tratarea eficienta a simptomelor gripei si racelii.Medicamentul are in componenta sa trei substante active: c..
18,13 Lei
Fără TVA:16,63 Lei
Coldrex Junior Hotrem, 10 Pluicuri Suspensie Orala, Perrigo
Fara reteta
Producator: Perrigo Stoc: În Stoc
Coldrex Junior Hotrem, 10 Pluicuri Suspensie Orala, Perrigo Coldrex Junior Hotrem este un medicament care asigura celui mic o ameliorare eficienta a simptomelor asociate gripei si racelii, precum frisoane sau febra.Ce este Coldrex Junior Hot..
22,78 Lei
Fără TVA:20,90 Lei
Coldrex Junior x 16 Comprimate Filmate 250mg/100mg/5mg
Fara reteta
Producator: Perrigo Stoc: În Stoc
Coldrex Junior x 16 Comprimate Filmate 250mg/100mg/5mg Paracetamolul este un analgezic (amelioreaza durerea) si un antipiretic (reduce temperatura corporala in conditii de febra). Guaifenezina este un expectorant care fluidifica secretiile respirato..
21,85 Lei
Fără TVA:20,04 Lei
Coldrex Maxgrip Lemon,  10 Plicuri , Perrigo
Fara reteta
Producator: PERRIGO ROMANIA S.R. Stoc: În Stoc
Coldrex Maxgrip Lemon, 10 plicuri, PerrigoIndicatii:Coldrex Maxgrip Lemon este un medicament impotriva racelii si gripei care contine trei substante active:- paracetamol care amelioreaza durerea si reduce temperatura atunci cand aveti febra;- clorhid..
27,58 Lei
Fără TVA:25,30 Lei
Coldrex Raceala si Tuse, 10 Plicuri Pulbere Solutie Orala. Perrigo
Fara reteta
Producator: Perrigo Stoc: În Stoc
Coldrex Raceala si Tuse, 10 Plicuri Pulbere Solutie Orala. Perrigo Coldrex Raceala si Tuse este un medicament care amelioreaza tusea productiva, simptomele asociate racelii si gripei si elimina cu succes mucusul persistent.Ce este Coldrex Ră..
29,59 Lei
Fără TVA:27,15 Lei
Coryzalia Solutie  Orala, 15 unidoze, Boiron
Fara reteta
Producator: A G TRADING S R L Stoc: În Stoc
Coryzalia Solutie  Orala, 15 unidoze, BoironCoryzalia, soluţie orală în recipient unidoză este un medicament homeopatic utilizat în mod tradițional în tratamentul simptomatic al guturaiului, răcelilor și rinitelor.Contraindicații:Nu utilizaţi Co..
25,06 Lei
Fără TVA:22,99 Lei
Coryzalia x 40 Drajeuri Boiron
Fara reteta
Producator: LAB BOIRON Stoc: În Stoc
Coryzalia x 40 Drajeuri BoironCoryzalia este un medicament homeopatic utilizat în mod tradiţional în tratamentul simptomatic al răcelilor, guturaiului şi rinitelor. Compoziție:Substanţele active sunt:Allium cepa  3 CH  0,333 mgBelladon..
22,78 Lei
Fără TVA:20,90 Lei
Faringo Hot Drink 500 mg/200 mg/4 mg ,  8 Plicuri , Terapia
Fara reteta
Producator: TERAPIA SA Stoc: În Stoc
Faringo Hot Drink 500 mg/200 mg/4 mg ,  8 Plicuri , Terapia Granule Suspensie OralaFaringo Hot Drink este un medicament folosit pentru ameliorarea simptomatica a gripei, frisoanelor, starilor febrile si racelilor comune.Faringo Hot Drin..
14,99 Lei
Fără TVA:13,75 Lei
Fervex  pentru adulti, 8 Plicuri, Upsa
Fara reteta
Producator: BRISTOL MYERS SQ 42 Stoc: În Stoc
Fervex  pentru adulti, 8 Plicuri, UpsaGranule suspensie: un plic conține paracetamol 500 mg + maleat de feniramină 25 mg + vit. C 200 mg; ct. x 8 plicuri x 13,1 g granuleIndicații: Tratamentul simptomatic al afecțiunilor orl: guturai, r..
19,42 Lei
Fără TVA:17,82 Lei
Fervex  pentru Copii fara Zahar, 8 Plicuri Granule Suspensie Orala, Upsa
Fara reteta
Producator: BRISTOL MYERS SQ 42 Stoc: În Stoc
Fervex  pentru Copii fara Zahar, 8 Plicuri Granule Suspensie Orala, UpsaCompozitie :1 plic cu granule pentru solutie orala contine paracetamol 280 mg, acid ascorbic 100 mg, maleat de feniramina 10 mg si excipienti: Zahar, citrat de magneziu anhi..
15,99 Lei
Fără TVA:14,67 Lei
Fervex Adulti cu Aroma de Zmeura 500mg/200mg/25mg,  8 Plicuri,Upsa
Fara reteta
Producator: BRISTOL MYERS SQ 40 Stoc: În Stoc
Fervex Adulti cu Aroma de Zmeura 500mg/200mg/25mg,  8 Plicuri,UpsaTratamentul simptomatic al răcelilor comune, rinitelor alergice şi vasomotorii, stărilor gripale (pentru ameliorarea strănutului, secreţiei nazale apoase, inflamaţiei mucoase..
19,42 Lei
Fără TVA:17,82 Lei
Afişare 1 - 24 din 47 (2 pagini)
Pagina actualizata la data:
2024-05-19 23:30:15