Meniu
Cos de cumparaturi

GLAXOSMITHKLINE

Advil R 200 mg,  10 Drajeuri, Glaxosmithkline
Fara reteta
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Advil R 200 mg,  10 Drajeuri, GlaxosmithklineFiecare drajeu contine 200 mg ibuprofen si excipienti: nucleu - dioxid de siliciu coloidal, amidon pregelatinizat, amidon de porumb, amidon de porumb (grad 826), croscarmeloza sodica, laurilsulfat de ..
11,99 Lei
Fără TVA:11,00 Lei
Advil Raceala si Gripa 200 mg/30 mg, 10 Capsule Moi, Glaxosmithkline
Fara reteta
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Advil Raceala si Gripa 200/30 mg, 10 Capsule Moi, Glaxosmithkline Indicatii:Advil Răceală și Gripă se utilizează la adulți și adolescenți cu vârsta de 12 ani și peste pentru tratamentul simptomatic al răcelii comune și gripei, incluzând dureri d..
11,79 Lei
Fără TVA:10,81 Lei
Advil Ultra Forte 400 mg, 10 Capule moi, Glaxosmithkline
Fara reteta
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: Stoc limitat
Advil Ultra Forte 400 mg, 10 Capule moi, GlaxosmithklineFiecare capsule moale conține ibuprofen 400 mg. Conține și sorbitol (E 4201. Vezi prospectul pentru informații suplimentare. Medicament care nu se eliberează pe bază de prescripție medicare. Adv..
12,59 Lei
Fără TVA:11,55 Lei
Advil Ultra Forte 400 mg, 20 Capsule moi, GSK
Fara reteta
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Advil Ultra Forte 400 mg, 20 Capsule moi, GSKAdvil Ultra Forte contine ca substanta activa ibuprofenul, care apartine grupului de medicamente denumite antiinflamatoare nesteroidiene (cunoscute ca AINS) si sunt utilizate pentru a calma durerea si a re..
24,23 Lei
Fără TVA:22,23 Lei
Advil Ultra, 10 Capsule moi, 200mg, GSK
Fara reteta
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Advil Ultra, 10 Capsule moi, 200mg, GSK Advil Ultra aparţine grupului de medicamente denumite antiinflamatoare nesteroidiene (cunoscute ca AINS) şi sunt folosite pentru a calma durerea şi a reduce inflamaţia şi febra. Datorită formei capsul..
12,71 Lei
Fără TVA:11,66 Lei
Apa de Gura Corsodyl, 300 ml, Glaxosmithkline
Fara reteta
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Apa de Gura Corsodyl, 300 ml, GlaxosmithklineSubstanţa activă, digluconatul de clorhexidină, este cunoscută ca având acţiune antibacteriană. Aceasta înseamnă că distruge o varietate largă de bacterii, fungi, şi unele virusuri care produc inflamaţia ş..
22,78 Lei
Fără TVA:20,90 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: Stoc limitat
Centrum de la A la Zinc, 30 Comprimate Filmate, GSKCand dieta zilnica este saraca in nutrienti esentiali, este recomandat sa iti oferi o portie suplimentara de sanatate. Suplimentul alimentar Centrum de la A la Zinc contine 60 de vitamine, minerale s..
28,70 Lei
Fără TVA:26,33 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Centrum Immunity cu Extract de Soc, 60 Capsule, HaleonContribuie la functionarea normala a sistemului imunitar si sustine apararea naturala a organismului.Proprietati:- susține apărarea naturală a organismului;- adjuvant natural pentru a întări apăra..
44,27 Lei
Fără TVA:40,61 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Centrum Immunity Vitamin C Max, 14 Plicuri, HaleonCentrum Immunity Vitamin C Max contribuie la functionarea normala a sistemului imunitar si la metabolismul energetic normal. Este un supliment alimentar cu vitamine si minerale, continand 1000 mg vita..
32,33 Lei
Fără TVA:27,17 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Centrum Junior Pro de la A la Zinc, 30 comprimate, GSKIn special in perioada de crestere, aportul suficient de vitamine, minerale si oligoelemente este de o importanta esentiala pentru copii si adolescenti. In cursul perioadelor de efort fizic sau in..
37,25 Lei
Fără TVA:34,18 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Centrum pentru Barbati de la  A-Zinc, 30 Comprimate , HaleonEste un complex multivitamine-multiminerale complet si corespunde ca dozare a fiecarui ingredient cerintelor. Contine 30 de vitamine, minerale si oligoelemente pentru o mai buna functio..
38,18 Lei
Fără TVA:35,02 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Centrum pentru Femei de la A-Zinc, 30 Comprimate, Haleon Bucură-te de multiplele acţiuni benefice asupra sănătăţii oferite de CENTRUM® pentru Femei. Satisfacţiile unui stil de viaţă modern presupun solicitări pe măsură. Toţi ne dorim să avem o..
35,54 Lei
Fără TVA:32,60 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Centrum Silver 50+ Femei, 30 Comprimate, HaleonSupliment alimentar cu vitamine, minerale și oligoelemente, special conceput pentru femei cu vârsta de peste 50 aniDoza recomandată pentru adulți: 1 cpr pe ziCompoziție/comprimat vitami..
37,17 Lei
Fără TVA:34,10 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Centrum Silver 50+Barbati, 30 Comprimate, HaleonCentrum Silver 50+ pentru barbati este un supliment formulat special pentru nevoile acestora, pentru a sustine functiile aparatului muscular, pentru memorie, inima si vedere. Odata cu inaintarea in vars..
37,17 Lei
Fără TVA:34,10 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Corega crema Adeziva Fixare&confort, 40 g, HaleonNoua Corega Power Max, Max Fixare + Confort este conceputa pentru a asigura confort si pentru fixarea protezelor dentare totale sau partiale pe durata intregii zile. Ajuta la absorbtia presiunii da..
24,98 Lei
Fără TVA:20,99 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Corega Crema Adeziva Max Fixare+ Sigilare, 70 grame, GskFixare de pana la 12 ore si control impotriva patrunderii fragmentelor alimentare sub proteza dentara.Conform dovezilor clinice, COREGA POWER MAX, MAX FIXARE + SIGILARE ofera o fixare de pana la..
39,73 Lei
Fără TVA:33,39 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Corega Max Fixare  Mentol Crema Adeziva, 40 Grame, Gsk Crema adeziva pentru fixarea protezei dentare cu aroma de menta, de la Corega.Caracteristici:fixare de pana la 12 ore;aroma de menta pentru prospetime indelungata;aplicator pentru preci..
28,37 Lei
Fără TVA:23,84 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Oferă o sigilare superioară  și nu permite pătrunderea resturilor alimentare între proteză și gingie Acoperire superioară a suprafeței Oferă o fixare solidă, care durează până la 12 ore. Crește semnificativ forța de a muşca.Formulă fără arome.Coreg..
28,37 Lei
Fără TVA:23,84 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Corega Neutro (1+1) -50% la al doilea produsCorega Ultra Fixare face parte din gama Corega de creme adezive pentru proteze dentare, cu o formula care va ofera fixare pe durata intregii zile si o aroma mentolata. In plus, formula acestei creme nu cont..
36,99 Lei
Fără TVA:31,09 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Corega Neutro+ Corega Tabs Cremele adezive pentru proteze dentare Corega asigura o fixare ferma a protezei de-a lungul intregii zile. Chiar daca proteza este bine adaptata pe gingii, Corega ,,sigileaza” spatiul dintre proteza si gingie, impiedicand p..
27,06 Lei
Fără TVA:22,74 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: Stoc limitat
Corega Pro Cleanser Orthodontics x 30 Tablete EfervescenteCurata in profunzime pentru a ajuta la indepartarea petelor persistente.Tabletele distrug 99,99% dintre bacteriile care determina respiratia urat mirositoare; Indeparteaza petele, elimina deco..
26,99 Lei
Fără TVA:22,68 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: Stoc limitat
Corega Tablete Ddouble Power-30tbProprietati: Noile tablete efervescente COREGA DUBLĂ PUTERE oferă o curăţare rapidă, superioară pentru proteza dentară, graţie formulei sale ce eliberează de două ori mai multă putere de curăţare faţă de COREGA Bio ..
27,42 Lei
Fără TVA:23,05 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Corega Tablete, Bio Formula , 30 tableteCorega Bio Formula - tablete efervescente cu efect antimicrobian de curatare pentru proteza dentara. Cui se adreseaza: Dacă îți dorești o curăţare în profunzime, tabletele efervescente cu efect antibacterian ..
21,40 Lei
Fără TVA:17,99 Lei
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Corega Ultra Fixare 40 grame Duo Pack (1+1)Corega Ultra Fixare Original este o crema adeziva care asigura fixarea puternica a protezei dentare timp de 12 ore si are o aroma usor mentolata. Daca esti purtator de proteza dentara totala sau partiala si..
42,39 Lei
Fără TVA:35,62 Lei
Afişare 1 - 24 din 61 (3 pagini)