Meniu
Cos de cumparaturi

Durere si Nevralgie

Acid Acetilsalicilic 500 mg, 20 Comprimate, Zentiva
Fara reteta
Producator: Zentiva Stoc: În Stoc
Acid Acetilsalicilic 500 mg, 20 Comprimate, ZentivaAcid Acetilsalicilic Zentiva 500 mg x 20 Comprimate  Un comprimat conține acid acetilsalicilic 500 mg sub formă de acid acetilsalicilic DC-90 555 mg și excipienți: celuloză microcristalină ..
2,70 Lei
Fără TVA:2,48 Lei
Acid Acetilsalicilic 500 mg, 30 Comprimate, Gedeon Richter
Fara reteta
Producator: GEDEON RICHTER LTD Stoc: În Stoc
Acid Acetilsalicilic 500 mg, 30 Comprimate, Gedeon Richter Acid Acetilsalicilic Richter 500 mg x 30 ComprimateCitiţi cu atenţie şi în întregime acest prospect înainte de a începe să luaţi acest medicament, deoarece conţine informaţii importante..
5,40 Lei
Fără TVA:4,95 Lei
Adagin Forte 400 mg, 10 Comprimate Filmate
Fara reteta
Producator: Actavis Stoc: În Stoc
Adagin Forte 400 mg, 10 Comprimate FilmateAdagin 400 mg x 10 Comprimate FilmateIndicații- Pentru a calma durerile ușoare până la moderate, cum sunt durerea de cap, incluzând migrena, durerea de dinți, durerea menstruală și a reduce febra. Compoziție..
10,80 Lei
Fără TVA:9,91 Lei
Advil Raceala si Gripa 200/30 mg, 10 Capsule Moi, Glaxosmithkline
Fara reteta
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Advil Raceala si Gripa 200/30 mg, 10 Capsule Moi, Glaxosmithkline iAUTORIZAŢIE DE PUNERE PE PIAŢĂ NR. 8760/2016/01-16 Anexa 1 Ibuprofen /Clorhidrat de pseudoefedrină Citiţi cu atenție și în întregime acest prospect înainte de a începe ..
20,70 Lei
Fără TVA:18,99 Lei
Advil Ultra 200 mg, 10 Capsule Moi Glaxosmithkline
Fara reteta
Producator: PFIZER CORPORATION A Stoc: În Stoc
Advil Ultra 200 mg, 10 Capsule Moi GlaxosmithklineIndicatii: Advil Ultra este indicat in tratamentul migrenei, durerilor de cap, de spate, dentare, menstruale, reumatice si musculare, reducerea febrei. Compozitie si Prezentare Fiecare capsula..
14,40 Lei
Fără TVA:13,21 Lei
Advil Ultra Forte 400 mg, 10 Capule moi, Glaxosmithkline
Fara reteta
Producator: GlaxoSmithkline Stoc: În Stoc
Advil Ultra Forte 400 mg, 10 Capule moi, GlaxosmithklineFiecare capsule moale conține ibuprofen 400 mg. Conține și sorbitol (E 4201. Vezi prospectul pentru informații suplimentare. Medicament care nu se eliberează pe bază de prescripție medicare. Adv..
18,00 Lei
Fără TVA:16,51 Lei
Alka  Seltzer 324 mg Acid Acetilsalicilic, 10 Comprimate Efervescente, Bayer
Fara reteta
Producator: Bayer Pharma Stoc: În Stoc
Alka  Seltzer 324 mg Acid Acetilsalicilic, 10 Comprimate Efervescente, BayerIndicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de cap/ dentare/ faringiene/menstruale/ musculare si articulare/ durerilor de spate/ reumatice si artritice minore. E..
22,50 Lei
Fără TVA:20,64 Lei
Analgex 400mg/325mg, 12 Comprimate Filmate, Laropharm
Fara reteta
Producator: LAROPHARM SRL Stoc: În Stoc
Analgex 400mg/325mg, 12 Comprimate Filmate, LaropharmRecomandat tratamentului pe termen scurt al durerilor acute: cefalee, migrene, dureri dentare, dureri menstruale, dureri musculare, dureri de spate, durere in gat. Compozitie: Substanțele active ..
21,60 Lei
Fără TVA:19,82 Lei
Antinevralgic  Forte, 20 Comprimate, Sanofi
Fara reteta
Producator: SANOFI Stoc: În Stoc
Antinevralgic  Forte, 20 Comprimate, SanofiAntinevralgic Forte este un analgezic, reduce febra si este un medicament cu efect antiinflamator(antiinflamator nesteroidian/analgezic).Antinevralgic Forte contine trei substante active: paracetamol, a..
16,65 Lei
Fără TVA:15,28 Lei
Antinevralgic P, 20 Comprimate, Sanofi
Fara reteta
Producator: SANOFI Stoc: În Stoc
Antinevralgic P, 20 Comprimate, Sanofi Compozitie Antinevralgic PUn comprimat contine acid acetilsalicilic 250 mg, paracetamol 150 mg, cafeina 20 mg si excipienti: lactoza monohidrat, povidona K 30, amidon glicolat de sodiu, acid stearic, amidon..
14,40 Lei
Fără TVA:13,21 Lei
Aspirin 500 mg, 20 Drajeuri, Bayer
Fara reteta
Producator: Bayer Pharma Stoc: În Stoc
Aspirin 500 mg, 20 Drajeuri, Bayer Acidul acetilsalicilic este un analgezic (scade durerea) si antipiretic (scade febra). Este utilizat pentru tratamentul simptimatic al febrei si/sau durerii de intensitate usoara pana la moderata, cum sunt dur..
15,30 Lei
Fără TVA:14,04 Lei
Biofen  Extra 400mg/325 mg, 10 Comprimate Filmate, Biofarm
Fara reteta
Producator: Biofarm Stoc: În Stoc
Biofen  Extra 400mg/325 mg, 10 Comprimate Filmate, BiofarmCitiți cu atenție și în întregime acest prospect înainte de a începe să utilizați acest medicament, deoarece conține informații importante pentru dumneavoastră.Utilizați întotdeauna acest..
14,99 Lei
Fără TVA:13,75 Lei
Biofen 200 mg, 10 Capsule Moi, Biofarm
Fara reteta
Producator: Biofarm Stoc: În Stoc
Biofen 200 mg, 10 Capsule Moi, BiofarmMedicamentuleste utilizat pentru ameliorarea durerilor de intensitate uşoară până la moderată: dureri de cap inclusiv cele de tip migrenă, dureri de spate, dureri musculare, dureri de dinţi, dureri articulare, du..
10,80 Lei
Fără TVA:9,91 Lei
Biofen Forte 400 mg, 16 Capsule Moi, Biofarm
Fara reteta
Producator: Biofarm Stoc: În Stoc
Biofen Forte 400 mg, 16 Capsule Moi, BiofarmBiofen Forte  400 mg este indicat pentru adulţi şi copii peste 12 ani şi utilizat pentru ameliorarea durerilor de intensitate uşoară până la moderat severă: dureri de cap inclusiv cele de tip migrenă, ..
24,30 Lei
Fără TVA:22,29 Lei
Bioflu Baby  Sirop 120 mg/5 ml, 100 ml, Biofarm
Fara reteta
Producator: Biofarm Stoc: În Stoc
Bioflu Baby  Sirop 120 mg/5 ml, 100 ml, BiofarmBioflu Baby sirop pentru copii 120 mg/ 5 ml contine paracetamol si se utilizeaza pentru tratamentul eficace al durerilor de intensitate usoara pana la moderata, de exemplu dureri de dinti, dureri de..
12,15 Lei
Fără TVA:11,15 Lei
Caffetin 12 Comprimate, Alkaloid
Fara reteta
Producator: ALKALOID AD Stoc: În Stoc
Caffetin 12 Comprimate, Alkaloid Prospect: Informaţii pentru pacient CAFFETIN comprimate contine : paracetamol, propifenazonă, cafeină, fosfat de codeinăCitiţi cu atenţie şi în întregime acest prospect înainte de a începe să utilizaţi acest..
13,50 Lei
Fără TVA:12,39 Lei
Combifexin 200mg/500mg, 10 Comprimate, Sandoz
Fara reteta
Producator: SANDOZ GMBH Stoc: În Stoc
Combifexin 200mg/500mg, 10 Comprimate, SandozCombifexin 200 mg/ 500 mg comprimate filmate ibuprofen/paracetamol Citiţi cu atenţie şi în întregime acest prospect înainte de a începe să luaţi acest medicament deoarece conţine informaţii importante p..
18,00 Lei
Fără TVA:16,51 Lei
Efferalgan  Vitamina C , 20 Comprimate Efervescente, Upsa
Fara reteta
Producator: BRISTOL MYERS SQ 40 Stoc: În Stoc
Efferalgan  Vitamina C , 20 Comprimate Efervescente, UpsaEfferalgan Vitamina C x 20 Comprimate EfervescenteEfferalgan Vitamine C, comprimate efervescente se recomanda in tratamentul febrei si durerilor usoare si moderate, precum stari gripale o..
15,30 Lei
Fără TVA:14,04 Lei
Efferalgan 1Gram,  8 Comprimate Efervescente, Upsa
Fara reteta
Producator: BRISTOL MYERS SQ 40 Stoc: În Stoc
Efferalgan 1Gram,  8 Comprimate Efervescente, UpsaCE ESTE EFFERALGAN 1g, comprimate efervescente ȘI PENTRU CE SE UTILIZEAZĂ Acest medicament este disponibil, în tuburi cu 8 comprimate efervescente. Acest medicament conţine paracetamol. Este in..
15,30 Lei
Fără TVA:14,04 Lei
Efferalgan Pediatric 30 mg/ml Solutie Orala, 90 ml, Upsa
Fara reteta
Producator: BRISTOL MYERS SQ 40 Stoc: Stoc limitat
Efferalgan Pediatric 30 mg/ml Solutie Orala, 90 ml, Upsa Solutie Orala Tratamentul simptomatic al durerii si starilor febrile: Stari febrile - Boli contagioase ale copilului, stari eruptive cu febra, afectiuni ORL. Hipertermia consecutiva v..
15,30 Lei
Fără TVA:14,04 Lei
Fasconal, 20 Comprimate, Gedeon Richter
Fara reteta
Producator: GEDEON RICHETR ROMAN Stoc: În Stoc
Fasconal, 20 Comprimate, Gedeon RichterCompozitie :acid acetilsalicilic, paracetamol, cafeină anhidră şi fosfat de codeină hemihidratCitiţi cu atenţie şi în întregime acest prospect înainte de a începe să luaţi acest medicament deoarece conţine info..
9,90 Lei
Fără TVA:9,08 Lei
Ibalgin Duo 400MG/100 mg  X 10 Comprimate Filmate
Fara reteta
Producator: SANOFI Stoc: Stoc limitat
Ibalgin Duo 400MG/100 mg X 10 Comprimate FilmateProspect: Informaţii pentru pacient Ibalgin DUO 400 mg/100 mg comprimate filmate Ibuprofen/Cafeină Citiți cu atenție și în întregime acest prospect înainte de a începe să luați acest medicament deo..
15,30 Lei
Fără TVA:14,04 Lei
Ibalgin Express 200 mg, 12 Capsule, Sanofi
Fara reteta
Producator: SANOFI ROMANIA S R L Stoc: În Stoc
Ibalgin Express 200 mg, 12 Capsule, Sanofi Citiţi cu atenţie şi în întregime acest prospect, înainte de a începe să luaţi acest medicament deoarece el conţine informaţii importante pentru dumneavoastră. Luaţi întotdeauna acest medicament confo..
14,40 Lei
Fără TVA:13,21 Lei
Ibalgin Express 400 mg,  10 Capsule, Sanofi
Fara reteta
Producator: SANOFI ROMANIA S R L Stoc: În Stoc
Ibalgin Express 400 mg,  10 Capsule, SanofiIbalgin Express sub forma de capsule moi cu continut lichid se absoarbe rapid in organism pentru a ajunge mai repede la locul durerii. Ibalgin Express este utilizat pentru reducerea durerilor dentare, d..
18,90 Lei
Fără TVA:17,34 Lei
Afişare 1 - 24 din 58 (3 pagini)
Pagina actualizata la data:
2022-11-29 10:30:48